Hizmetler

Ticari Gayrimenkul

İçinde ticari faaliyet gerçekleşen gayrimenkulleri ticari gayrimenkul olarak adlandırıyoruz. Ofisler, plazalar, showroomlar, fabrikalar, AVM’ler, depolar, sanayi ve ticari imarlı arsalar hep bu sınıfa giriyor.

devamını oku
Gayrimenkul ve Arsa Geliştirme Danışmanlığı

Gayrimenkul ve Arsa Geliştirme Danışmanlığı sürecinde imar planları, şehrin gelişme potansiyeli, bölgenin ihtiyaç analizi ve arsanın varolan özelliklerini göz önünde bulundurarak arsanın en iyi getiriyi sağlayacak şekilde geliştirilmesi için öneriler sunmaktayız.

devamını oku
Arazi Yatırımları Danışmanlığı

Arazi yatırımları danışmanlığı sürecinde size gelişme potansiyeli yüksek lokasyonlarda doğru fiyattan arazi almanıza ve ihtiyacınız olduğunda arazinizi hızlı şekilde nakite döndürmenize yardımcı oluyoruz.

devamını oku
Firmalara Gayrimenkul Danışmanlığı

Firmanızın ister kiralama ister satın alma ihtiyaçları için yanınızdayız. Bölgenin dinamiklerini, yaşayabileceğiniz sorunları biliyoruz. Sizin işinize en uygun gayrimenkulleri en uygun şartlar ile size sunalım. İşiniz aksamadan, bilinmezler ile uğraşmadan işinizi büyütün, karlılığınızı arttırın.

devamını oku
Alıcı & Yatırımcı Gayrimenkul Danışmanlığı

Alıcı / Yatırımcı Gayrimenkul Danışmanlığı sürecinde imar planları, şehrin gelişme potansiyeli, bölgenin ihtiyaç analizi ve gayrimenkulün varolan özelliklerini göz önünde bulundurarak pazarlık sürecini yönetiyoruz. Bölgenin geçmişini ve özelliklerini bildiğimiz için sizin risklerinizi minimize ediyoruz.

devamını oku
Gayrimenkul Brokerlığı

Gelişen bir bölgede, güçlü bir ekip ile çalışmak ve yanınızda tecrübeli bir brokerın desteği ile ilerlemek için ekibimize katılın.

devamını oku

Yatırım Fırsatları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster Misiniz?